تعرفه طراحی سایت شرکتی با وردپرس

کاهش شدید هزینه‌های تبلیغاتی

در حالتی که فعالیت کسب و کار تنها به شکل فیزیکی باشد، برای اینکه بتواند برند و محصولات خود را در میان رقبا معرفی کند گاهاً نیازمند هزینه‌های سرسام آوری است که باعث می‌شود سود شرکت در یک سال اول عدد منفی را تجربه کند.


اما در حالت طراحی سایت، با سئو مناسب و قوی می‌توان، برند و خدمات را با کمترین هزینه، بازدهی بلندمدت‌تر و گاهاً مادام‌العمر به دیگران معرفی کرد.


این مورد در حال حاضر یکی از بهترین مزایای طراحی سایت شرکتی محسوب می‌شود.


 24 ساعته کسب درآمد از مزایای طراحی سایت شرکتی

در حالت حضوری اگر شما کاملاً هم غرق کار خود باشید بیشتر از ۱۲ ساعت نمی‌توان کار را ادامه داد. با پایان‌دادن کار نیز، کسب درآمد شما متوقف می‌شود. اما در وب‌سایت دیگر محدود به زمان نیستید و در ۲۴ ساعت شبانه‌روز می‌توان همچنان به کسب درآمد ادامه داد.


  • درآمدهای جانبی پرسود

جالب است بدانید شرکت‌هایی وجود دارند که درآمدهای جانبی آنها گاهاً بیشتر از درآمد حاصل از ارائه خدمات می‌باشد. اگر وب‌سایت یک شرکت بتواند به محبوبیت و بازدید روزانه خوبی برسد از طریق قراردادن تبلیغات در سایت، همکاری در فروش و حتی فروش اشتراک ماهیانه به‌ازای ارائه خدمات کسب درآمد بالایی داشته باشد.


  • همه جا دیده شوید

از مزایای دیگر طراحی سایت شرکتی محدود نبودن به یک جغرافیای خاص است. قطعاً بسیاری از محصولات و خدمات شما به یک شهر یا استان خلاصه نمی‌شود و در کل کشور یا جهان می‌توان برای آن مشتریان بالقوه بسیاری یافت.

در حال حاضر در ایران شرکت‌های بزرگ زیادی وجود دارند که با طراحی سایت چندزبانه برای شرکت خود، محدوده کسب درآمدی را گسترش داده‌اند.


  • کاهش هزینه با نیروی کار کمتر

یک‌ لحظه شرایط فعلی را در نظر بگیرید. بسیاری از کسب‌وکارها یا بسته شده‌اند و یا تعدیل نیرو کرده‌اند اما در نقطه مقابل وب‌سایت‌های زیادی هر روزبه دنبال جذب نیرو از طریق آگهی‌های استخدام هستند.

در ضمن از دیگر مزایای طراحی سایت شرکتی در این حالت انجام بسیاری از کارها به‌صورت دورکاری می‌باشد که باعث کاهش بسیاری از هزینه‌های سربار دیگر می‌شود.


  • طراحی سایت شرکتی شعبه دوم کسب و کار شماست

برخی اوقات این جمله را از طرف صاحبان شرکت‌های مختلف شنیده‌ایم که می‌گویند: “فعلاً یه سایت می‌زنیم تا ببینیم بعد چی میشه” به راحتی با همین جمله می‌توان فهمید با اینکه تا مرحله طراحی سایت نیز پیشرفته‌اند ولی بازهم از مزایای طراحی سایت شرکتی خود باخبر نیستند.

وب‌سایت شما شعبه دوم کسب و کار شماست همان قدر حیاتی و مهم. شرکت‌ها با کم‌اهمیت دانستن این موضوع، هم بخشی از مشتریان خود را از دست می‌دهند و هم به‌مرور به فراموشی برند خود کمک می‌کنند.


  • آنالیز دقیق مشتریان با ابزارهای رایگان

شناخت دقیق از رفتار مشتری یکی از معضلات کسب‌وکارهای فیزیکی می‌باشد. اینکه چگونه مشتری هدف خود را جذب کنند بسیار اهمیت دارد. شرکت‌ها با روش‌های گوناگون بازاریابی به این مهم دست پیدا می‌کنند.

اما در طراحی سایت شرکتی شما نیاز به‌صرف هزینه و زمان زیاد ندارید. ابزارهای دقیق و رایگان بسیاری وجود دارد که رفتار مشتری را از ابتدای ورد به سایت تا زمان خرید و حتی بعد از آن کاملاً بررسی می‌کنند.

شما به کمک وبسایت خود پرسونای دقیق‌تری از مشتریان خود به دست می‌آورید.


  • سهولت در تعامل با مشتری

امروزه مردم به دنبال راهی قابل‌ دسترس و آسان هستند. در حالت فیزیکی مشتریان در یک‌ زمان خاص و محدود می‌توانند به شرکت شما سر بزنند و یا تماس بگیرند. اما همان‌طور که در بالا اشاره کردیم در حالت طراحی سایت، مشتریان ۲۴ ساعته می‌توانند با شرکت شما در ارتباط باشند.

حتی اگر زمانی نتوانید از طریق پشتیبانی به آنها جواب دهید با دریافت پیام از طریق ایمیل و یا حتی قراردادن جواب برخی از سؤالات پرتکرار در قسمت سؤالات متداول به درخواست‌های آنها پاسخ می‌دهید.


  • بهترین هدیه به رقبا با نداشتن وب‌سایت شرکتی

شرکت‌های زیادی را می‌شناسیم که بخش مهمی از مشتریان وفادار خود را به دلیل عدم توجه به همین یک نکته از دست ‌داده‌اند. رقبای شما هر روز در حال سبقت گرفتن از یکدیگر هستند. قطعاً در این شرایط، مشتریان به سمت خدمات بهتر و به‌روزتر کشانده می‌شوند.


عدم طراحی سایت یک هدیه ویژه به رقبای فعال شما در این شرایط فعلی خواهد بود.حال که با مفهوم، ویژگی و کاربردهای وب سایت‌های شخصی آشنا شدید و اگر قصد راه اندازی همچین وب

سایتی را دارید، می‌توانید با انتخاب تماس با ما سایت شرکتی را وردپرس شرکت ما راه اندازی کنید.