تعرفه پشتیبانی سایت شروع کننده

 


تقریبا هر نوع وب سایتی.و در هر اندازه ای،.در طول زمان به تیم پشتیبانی وب سایت.و الزام داشتن آن پی خواهد برد. مثل تمام محصولات، پشتیبانی و خدمات پس از فروش، کیفیت و اعتبار تولید.کننده آن محصول را نشان می دهد. وب سایت ها نیز از این قاعده مستثنا نمی باشند.

پشتیبانی سایت چیست؟

پس از تحویل وب سایت به صاحب وب سایت، خدمات و وظایف تیم پشتیبانی بصورت رایگان یا با دریافت قیمت پشتیبانی سایت در یک بازه ی زمانی محدود آغاز می شود. با بیان ساده تر، به مجموعه‌ای از خدمات که توسط شرکت‌ها به صاحبان وب سایت ارائه میشود، وظایف تیم پشتیبانی سایت گفته میشود. این وظایف در قرارداد پشتیبانی وب سایت بصورت کاملا شفاف و دقیق بیان خواهد شد.

پشتیبانی سایت شامل سه بخش، پشتیبانی فنی ، پشتیبانی سئو و پشتیبانی محتوایی است. اعمالی که برای صحت عملکرد و کارکرد درست وب سایت انجام می شوند نیز، شامل پشتیبانی سایت می باشد. وظایف تیم پشتیبانی سایت برای هر نوع سایتی متفاوت و الزامی است. خوب است بدانید که؛ امروزه اهمیت پشتیبانی سایت، بسیار بیشتر از خود طراحی سایت است زیرا اگر وب سایتی بدون پشتیبانی و یا به همراه پشتیبانی بد باشد مطمئنا آن وب سایت نمیتواند درست وظایف خودش را در مقابل کاربران و بازدید کنندگان سایت ایفا کند


وظایف تیم پشتیبانی وب سایت چیست؟

  1. خدمات پشتیبانی فنی سایت
  2. بازیابی اطلاعات سایت و بک آپ گیری
  3. حفظ و نگهداری هاست و ایجاد برنامه های منظم برای ارتقای آن
  4. پشتیبانی امنیت شامل بهینه سازی و کنترل امنیت و ضداسپم سایت
  5. به روز رسانی های ماژول های سایت و موارد فنی
  6. به کارگیری پلاگین ها و افزونه های مناسب و به روز رسانی پنل ها
  7. قابلیت ایجاد پنل ایمنی با به روز رسانی مداوم و پشتیبانی در حالت های خاص مانند هک شدن یا ورود اسپم ها و حمله هکرها


بسیاری از شرکت‌ها خدمات پشتیبانی فنی را برای وب سایت هایی که قبلاً فروخته اند در نظر میگیرند که این خدمات یا به صورت رایگان در یک بازه ی زمانی مشخص یا با پرداخت هزینه ارائه می‌شود. معمولا پشتیبانی از طریق ایمیل، تیکت و شبکه های اجتماعی به واسطه نرم‌افزار یا وب سایت، ارائه می گردد.


این پلن شامل چه مواردی میباشد؟

این پلن تنها شامل پشتیبانی فنی سایت میباشد که مزایای پشتیبانی فنی در کمی بالاتر ذکر شده و برای رزرو این پلن با ما تماس بگیرید