درباره شرکت یافسو

یافسو شرکت ایرانی است که از تیمی خلاق، جوان و تحصیل‌کرده قدرت می‌گیرد و در تلاش است تا صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات را به زندگی روزمره جامعه پیوند بزند. این شرکت به عنوان راهکاری اثربخش برای انجام پروژه های وبسایت و اندروید درون‌ کشور فعالیت خود را با یک تیم کوچک آغاز کرد و در کمتر از چندسال به یکی از شرکت های محبوب طراحی و برنامه نویسی سایت در ایران تبدیل شده است. و دارای گواهینامه های متعدد در این زمینه از جمله گواهی وزارت صنایع و معادن برای تولید نرم افزار و عضویت به عنوان شرکت برنامه نویسی وب در سازمان نظام صنفی رایانه ای نیز می باشد.


الگوی تولید نرم افزار  و برنامه نویسی تخصصی شرکت برنامه نویسی یافسو چگونه است؟با توجه به پیشرفت مداوم کسب‌وکارها، روش مدیریت چابک می‌تواند چشم‌انداز موفقیت پروژه شما را تا حد زیادی افزایش دهد. رویکرد چابک به عنوان راهی برای تکمیل کارها در دنیای پیچیده و همیشه در حال تغییر، به سرعت در حال کسب محبوبیت است. رویکرد چابک در فرهنگ‌های سازگاری رشد می‌کند که اعضای تیم با سرعت تغییر ایجاد می‌کنند. در این راهنما، درباره مدیریت پروژه چابک، مولفه‌ها و اصول کلیدی آن و نحوه اجرای رویکرد چابک، نکات مفیدی خواهید آموخت.

مدیریت پروژه چابک چیست؟

مدیریت پروژه چابک یا اجایل (Agile Project Management - APM)، یک رویکرد تکراری برای مدیریت پروژه است که روی تقسیم و تجزیه‌ پروژه‌های بزرگ به وظایف (Task) قابل کنترل و کوچک‌تر تمرکز دارد؛ پروژه‌هایی که با تکرارهای کوتاه در طول چرخه عمر پروژه تکمیل می‌شوند. Agile برای تمرکز بر بهبود مستمر در توسعه محصول یا خدمات، از چرخه‌های توسعه کوتاه به نام اسپرینت (Sprint) استفاده می‌کند.


تطبیق پذیری:

یعنی توانایی تغییر دادن یا تغییر کردن، متناسب با شرایط جدید و توانایی انطباق سریع و کارآمد با تغییرات، یک مهارت حیاتی برای رهبران است. این موضوع برابر با هنر انعطاف‌پذیری تحت تأثیر تغییر سریع شرایط خارجی است. رهبر چابک بودن به معنای انعطاف‌پذیری، پاسخگویی در برابر تغییرات و تمایل به یادگیری و اتخاذ راه‌های جدید است که منجر به بقای موثر و موفقیت در فضای رقابتی تجارت مدرن می‌شود. افرادی که از نظر سازگاری و توانایی چابکی امتیاز بالایی کسب می‌کنند، می‌توانند با تغییر کردن مقابله مثبت‌تری داشته باشند و می‌توانند رویکرد خود را برای تغییر نیازها تطبیق داده و اولویت‌های خود را تغییر دهند.

نتیجه گیری سیستم چابک:

مدیریت چابک همان‌طور که از نامش پیداست، به تیم‌ها این امکان را می‌دهد که برای تغییر سریع جهت و تمرکز پروژه، از تجهیزات بهتری برخوردار شوند. شرکت‌های نرم‌افزاری و آژانس‌های بازاریابی، بیش از هر کسب‌وکار دیگری از تمایل ذینفعان پروژه به تغییر پروژه، آگاه هستند. رویکرد چابک، تیم‌ها را قادر می‌سازد تا کارهایی که انجام می‌دهند را دوباره ارزیابی کرده و تنظیم کنند تا مطمئن شوند با تغییر کار و چشم‌انداز مشتری، تمرکز تیم نیز تغییر می‌کند.


تولید نرم افزار سفارشی وب  سایت و مراحل انجام پروژه نرم افزاری وب در شرکت ما به صورت کامل:

  1. الگوی تولید نرم افزار  و برنامه نویسی تخصصی (چابک)
  2. نیاز سنجی نرم افزار در مرحله اولیه طرح
  3. امکان سنجی تولید نرم افزار
  4. طراحی و تحلیل برنامه نویسی وب
  5. پیاده سازی و انجام پروژه مطابق با تکنولوژی های روز
  6. تست و تحویل پروژه تا مرحله نهایی و نسخه آلفا
  7. نگهداری و پشتیبانی پروژه در برنامه نویسی تحت وب


مشاوره رایگان طراحی سایت

ما همواره در تلاشیم تا بهترین و بروزترین خدمات را تحویل مشتریان خود دهیم و از آنجا که لازم دونستیم مشاوره رایگان که به صورت جامع در اختیار متقاضی های طراحی سایت دهیم و تمامی مسیر و هزینه های پیشه رو را در دسته بندی کسب و کار خود را از ما بپرسید حتی اگه در جایی دیگه میخواید درست کنید 😉 از ما راهنمایی بگیرید بازم ما دوستون داریم 🧡